top of page

Соби

Нyдиме резервации преку нашиот партнер booking.com. Доколку сакате да резервирате директно преку нашата веб страница ве молиме кликнете тука.

Villa Passage

Стандардна  Соба

Секоја ноќ е сон!

 

Уживајте во слатките сништа во нашите стандардни двокреветни соби што нудат фрижидер, клима-уред, LCD телевизор со кабловска, бесплатен Wi-Fi, бања со туш и бесплатни тоалети. 

  • Кревети: 2

Villa Passage

Комфорт Соба

За одмор специјален колку љубовта сто ја делите...

 

Дозволете си луксузен престој во нашите големи Комфорт Соби со балкон и место за седење. Секоја соба нуди фрижидер, клима-уред, LCD телевизор со кабловска, бања со туш и бесплатни тоалети. За оние кои истовремено работат, нудиме и бесплатен Wi-Fi.

Villa Passage

Стандардна Трокреветна Соба

Се што правиме е за вашата насмевка!

 

Нашите стандардни трокреветни соби нудат фризидер, клима-уред, LCD телевизор со кабловска, бесплатен Wi-Fi, бања со туш и бесплатни тоалети.

  • Кревети: 3

Villa Passage

Стандардна Четирикреветна Соба

За релаксација и одмор — го заслужувате!

 

Нашите стандардни четворокреветни соби нудат фризидер, клима-уред, LCD телевизор со кабловска, бесплатен Wi-Fi, бања со туш и бесплатни тоалети.

  • Кревети: 4

bottom of page